0
90+3
Mérkőzés vége.
90
Hamarosan lecsenk a mérkőzés, Kružliak játékvezető 3 perces hosszabbítást rendel el. A 3 pont pedig miénk, ezt innen már nem lehet elvenni tőlünk. Jövő héten a Rózsahegyet fogadjuk odahaza, de előtte még vár ránk egy újabb keleti kiruccanás: kedden Iglóra utazunk a Slovnaft Cup nyolcaddöntőjében.

85
Hát így kell ezt csinálni, kérem! Be kell rúgni a kapuba labdát, és akkor ¨lehet örülni annak a harmadik gólnak is! Andzouana lehet, hogy inkább beadásnak szánta ez a lövést, de örülünk neki, hogy nem jött be ez a terve. Hatalmas gólt rúg ismét, a lövés ívét elszámítja a kapus, a labda gyönyörűen hullik a kapuba – 0:3
85
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Gólszerző ANDZOUANA.
83
Ezúttal Čermák ad be a sarokból, nem is olyan rosszul, de az ötösben senkiről sem bír bepattanni a labda. Pedig hogy örülnénk neki, ha összejönne a harmadik gól is.
80
Hosszú idő után egy igazán szép jelentet! Gruszkowski kiváló magas labdáját fejeli meg Goure, hogy második gólját is megszerezze, csak kicsit sajnos pontatlan ez a fejes, és a kapu mellett köt ki végül.
76
2632 néző váltott jegyet a kassai mérkőzésre, ebből 95-en a vendégszektorban szurkolnak csapatunknak.
75
lemegy Trusa, bejön Mendez.
72
Jól igazgatta, mert a labda el is akadt rajta. Herc sérül bele a kemény lövésbe, melyet ezúttal is Faško eresztett meg.
71
Csinger állítja meg testi erejével Faškót, de szabálytalanul. Újabb szabadrúgás következik. Popović a sorfalat igazgatja.
71
lemegy Qose, bejön Vasiž.
68
Feljavult az ellenfelünk játéka, most már van kaput eltaláló lövésük is a Kozák védenceinek, nem is egy.
66
Kettőt is cserél Adrian Guža, a cserét pedig egy veszélyes hazai szabadrúgás előzi meg, de Medved lövését védte Popopvić.
66
lemegy Dimun, bejön Káčer,
lemegy Romero, bejön Virális.
63
Nem ér a gól, marad a 0:2.
62
A VAR azonban még mindig dolgozik, lehet, hogy mégis érvényes volt a találat?
61
Sagna ahogy pályára lép, máris gólt szerez, de érvénytelent. Hibázunk hátul, de a kassai cserejátékos lesről talál be, az pedig a foci egyetemes szabályai szerint érvénytelen.
59
lemegy Liener, bejön Sagna.
56
Élénkebb lett a játék. Mi rúgunk egy szögletet, majd ellenfelelünk vezet egy gyors kontrát, de Andzouan és Popović közös erővel biztosít hátul, és kifogja a szelet a kassai támadás vitorlájából.
54
Egy elsőre veszélytelennek tűnő hazai beadás kis híján gólt eredményez, de Golikovnak nincs szerencséje, nekünk viszont igen.
54
Jönnek sorban a centerek. Ezúttal az egy gólpasszt és egy gólt jegyző Andzouana ad be, de Putnocký résen van.
53
Az eső után most a szél veszi át a főszerepet a kassai időjárásban.
52
Čermáknak lépnek oda, ő maga tekeri az ötös vonalára a szabadrúgást, ami aztán nem alakul át helyzetté, csak kirúgássá.
49
Faško ível középre egy pontrúgást, melyet Csinger szabálytalansága előzött meg. A labda nagyon jó ívben száll Popović ölébe.
48
Andzouana pontos lövését öleli magához a 39 éves Putnocký kapus.
46
Egyik vezetőedző sem hajott végre cserét a szünetben.
46
Elkezdődött a második félidő.
45+1
Befejeződött az első félidő.
45+1
A szöglet után fejjel csúsztatunk, Putnocký hálója azonban nincs veszélyben.
45
Trusa adja középre, szögletre ment a védelem, ez még belefér, de csak 1 perc a ráadás.
44
Semmiféle agtresszivitást nem tud ellenünk felmutatni a kassai együttes.
41
Popović csak akkor ér labdához, ha a társai hátra passzolják azt neki. Így van ez jól, védeni valója még nem akadt.
35
A hazaiak még nem lőttek kapura, és most is beszorítjuk őket a saját tizenhatosukba. Jó lenne még egyszer betalálni a szünetig, hogy tényleg nyugodtan vonulhassunk be az öltőzőbe.
32
Csinger igazolja remek formáját, egy lapos indításnál jó helyezkedéssel akadályozza meg, hogy a labda eljusson a címzettig.
31
Dimun centere okoz zavart a hazai védelemben. Kár, hogy nem volt ott Trusa, hogy lecsapjon a potyára.
29
Uraljuk a középpályát, nem is próbál ott kombinálni a Kassa, inkább hosszan előre rúgott labdákkal próbálkoznak Kozák edző fiai, de ezek a labdák általában nem jutnak el a címzettig.
26
Goure fejel ismét, ez sem veszélytelen, de sajnos pontatlan.
25
Trusa és Herc közben pozíciót, vagyis oldalt váltott.
24
A kétgólos vezetés tudatában nyugodt játékot játszhatunk, rohanniuk a sárga mezeseknek kell, ha szeretnének valamit kezdeni a számukra kedvezőtlen eredménnyel.
21
Ján Kozák vezetőedző a hét elején vette át a hazai csapat irányítását, de egyelőre nem sok öröme lehet a játékból. Nekünk annál inkább. A félig kész kassai stadionban 95 vendégszurkoló biztatja a srácokat.
19
Jól játszunk, és megérdemelten vezetünk két góllal a Kassa ellen.
16
Újabb gólnak örülhetünk! Jobb oldali bedobás után Trusaa tizenhatos széléről az ellenkező oldlalra teszi át a labdát, ahol szabadon érkezik csapatkapitányunk, Andzouana, és egy gólpassz után megszerzi a második találatunkat – 0:2
16
16
A mi akaratunk érvényesül a pályán. Sikerül megtartanunk a labdákat, és folyamatosan építgetjük a támadásokat.
14
Čermák távolról próbálkozik. Sajnos a lövés nem jó, magasan a kapunk fölé száll.
12
Romerót kell ápolni, a venezuelai utánpótlásválogatott bajnoki mérkőzésen most húzta először magára a DAC mezét kezdőként.
12
Herc ma a bal szélen játszik, onnan próbál meg lövőhelyzetbe kerülni, de a 16-osban a kezére pattan a labda.
9
Jön az első hazai szöglet. Faško adja be a labdát, de utána máris következik a másik sarokrúgás. Jól kanyarodik ugyan a labda, de sikerül eltakarítanunk a kapunk elől.
7
Andzouana újabb beadásában is van veszély, de a hazaiak belső védői most jobban koncentrálnak, mint az imént.
5
Vezetést szerzünk a mérkőzés elején! Andzouana ívelt labdáját Goure csúsztatja a jobb kapufa mellé – 0:1
5
Gólszerző GOURE.
4
A sok eső miatt csúszóssá vált a pálya, stabilitási gondokkal küzdenek a játékosok.
2
A félig kész kassai stadionban egyelőre a mi szurkolóink a hangosabbak. Közben Putnocký húzza le a labdát a magasból.
1
A mérkőzés elkezdődött.
A hazai együttes talpig sárgában fut ki a pályára, mi a katonazöld szerelésünkben.
Esik az eső Kassán, de ez ne vegye el a kedvünk a szurkolástól! Hajrá DAC!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30-kor kezdődik.